DR. ONURAY
sakarya genel cerrah

Dr. Feyyaz Onuray Kimdir?

Sakarya Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Feyyaz Onuray Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni 1998 yılında bitirmiştir. Yurtiçi ve yurtdışında bir çok hastanede farklı alanlarda çalışarak tecrübe kazanmıştır. Ulusal ve uluslararası birçok makale, poster , bildiri ve sunusu bulunmaktadır. Devamı >>

genel-cerrahi-uzmani

Sakarya Genel Cerrah Kliniğimiz

Sakarya Genel Cerrahi Kliniğimizde, sağlık hizmet ve hijyen standartlarına uygun olarak tüm deneyim ve becerimiz ile meme, endokrin, karaciğer - pankreas - safra yolları, kolon rektum cerrahisi ve laparoskopik cerrahi gibi konularda hizmet vermekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sakarya Genel Cerrahi Kliniğimizde; guatr, meme hastalıkları , sindirim sistemi hastalıkları, anal bölge rahatsızlıkları gibi birçok hastalık ile ilgili hizmet verilmektedir. Hastalarımızın tümü muayeneden sonra ultrasonografi ile değerlendirilmekte, gerektiğinde ultrasound eşliğinde biopsiler yapılarak anlaşmalı olduğumuz patoloji laboratuarlarında incelenmesi sağlanmaktadır.

Mevcut yasa gereği SGK anlaşmamız bulunmamaktadır. Sakarya Genel cerrahi ile ilgili sorunlarının için bilgi alabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Tüm cerrahi işlemler alanında uzman personelle birlikte anlaşmalı sağlık kuruluşlarında gerçekleştirilmektedir. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Anlaşmalı olduğumuz kurumlarda hafif anestezi altında gastroskopi ve kolonoskopi yapılmaktadır.

Sizi muayene ettikten sonra 3 hafta boyunca kontrollerinizden ücret alınmamaktadır. Sakarya genel cerrahi ile ilgili sorularınız için iletişime geçebilir, sağlığınızla ilgili her türlü sorun için Sakarya Genel Cerrah Dr. Feyyaz Onuray' danışabilirsiniz.

Uzmanlık alanımızla ilgili her konuda size yardımcı olmak için hazırız. Sakarya genel cerrah konusunda her türlü sorunuz için iletişime geçebilir detaylı bilgiyi konunun uzmanından alabilirsiniz.

IT'S EASY

Sakarya Genel Cerrahi Kliniğimiz; Kolon hastalıkları, Safra Kesesi Taşı, Rectum Hastalıkları, Meme Tümör ve Ağrı, Anal Bölge Hastalıkları gibi bir çok hastalıkta yanınızdadır.